33° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Çermik Modern çarşısına kavuşuyor

Çermik - 30 Haziran 2021 11:36 A A

Çermik İlçesinin çehresini tamamen değiştirecek olan Çarşı Projesinin temeli atıldı. Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, göreve başlarken vaat ettikleri hizmetleri bir bir yaptıklarını belirterek, Çermik’e hizmetlerin devam edeceğini söyledi.  

Çarşı giydirme projesinin yıllardan beri gündemlerinde olduğunu ifade eden Karamehmetoğlu, bu projeyi hayata geçirmede İl Valisi Münir Karaoğlu’nun destekleriyle kendilerine nasip olduğunu söyledi. Başkan Karamehmetoğlu, ilçenin çehresini değiştirecek projenin temelinin atılmasından dolayı mutluluk duyduklarını vurguladı.

Başkanı Karamehmetoğlu, şöyle dedi:

“240 dükkanın ve 650 metre uzunluğundaki caddenin yapımı için 4 bin 500 metrekare blok taş kullanılacak. Çarşımızın alt yapı çalışmaları tamamlandıktan sonra, giydirme çalışmaları yapılacak ve elektrikli kepenkler yapılacak. Biz, şimdiye kadar vatandaşımıza ne söz verdiysek o doğrultuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu konuda bizlerden desteğini esirgemeyen Sayın Valimiz Münir Karaloğlu’na, milletvekillerimize ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum”

Bu haber 327 kez okundu.
Çermik - 11:36 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.