23° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Çermik Spor Tesislerine kavuşuyor

Çermik - 24 Ağustos 2021 20:32 A A

Bir dizi temaslarda bulunmak üzere Ankara’da bulunan Çermik Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, Çermik’e spor tesisleri kazandırmak için Spor Toto Teşkilat Başkanlığı ile protokol imzaladı. Başkan Karamehmetoğlu, Desteklerinden dolayı Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu’na teşekkür etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle, Türkiye Belediyeler Birliği tarafından düzenlenen Genç Dostu Şehirler Kongre ve Sergisi’ne katılmak üzere Ankara’ya giden Çermik Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, Çermik’e çok sayıda spor tesis kazandırdı.

AK Diyarbakır Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Çüngüş Belediye Başkanı Ali Suat Akmeşe, Hani Belediye Başkanı İbrahim Lale, Dicle Belediye Başkanı Felat Aygören’in de katıldığı serginin ardından Başkan Karamehmetoğlu, Spor Toto Teşkilat Başkanlığını ziyaret etti.

Spor Toto Teşkilat Başkanlığında, Çermik İlçesi’ne yaptırılması planlanan 1 Adet Gençlik Merkezi, 10 Adet Futbol Sahası, 1 Adet açık, bir adet kapalı alan olmak üzere 2 adet Tenis Kortu yapımı için protokol imzalayan Başkan Karamehmetoğlu, Hayırlı olması dileğinde bulundu. Desteklerinden dolayı Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu’na teşekkür eden Başkan Karamehmetoğlu, Çermikli gençlerin artık huzurlu ve güvenli alanlarda spor yapabileceklerini söyledi. Tesislerin yapımına en kısa sürede yapılacağının müjdesini veren Karamehmetoğlu, daha sonra AK Parti Genel Merkezi’ne geçti.

Dicle Belediye Başkanı Felat Aygören ve Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun da katıldığı ziyarette Başkan Karamehmetoğlu AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mücahit Yanılmaz’ı ziyaret etti. Yanılmaz ile belediyecilik hizmetleri ve Hükümetin verdiği destekler hakkında istişarelerde bulunan Başkan Karamehmetoğlu, Çermik’e yapılan veya yapılacak hizmetlere destek veren Başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Hükümetin her kademesindeki yetkililere teşekkür etti.

Sait BAYRAM’ın Haberi

Bu haber 554 kez okundu.
Çermik - 20:32 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.