12° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Çermiklilere sosyal mesafeye teşekkürü!

Çermik - 4 Mayıs 2020 21:18 A A

Koronavirüs salgınıyla birlikte bir dizi tedbirleri hayata geçirerek, ilçede salgının en aza indirmeyi başaran Çermik Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, ilçe merkezindeki semt pazarını ziyaret ederek, esnaf ve vatandaşlarla sosyal mesafeli sohbet ettik. Başkan Karamehmetoğlu, alınan tedbirlere uyum sağlayan Çermiklilere teşekkür etti.

Koronavirüs salgınının görülmesiyle birlikte bir dizi tedbirlere alan ve bu tedbirleri halen devam ettiren Çermik Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, aylar sonra alana indi.

Başkan Karamehmetoğlu, bir grup meclis üyesi ile birlikte koronavirüs tedbirlerinden sonra ilçe merkezinde kurulan semt pazarını ziyaret etti.

Esnaf ve vatandaşlarla sosyal mesafeli sohbet etme fırsatı yakalayan Başkan Karamehmetoğlu, tedbirlerin meyvesini verdiğini gözlemledi. Çermikli vatandaşların ve esnaflardan tedbirlerden dolayı teşekkür alan Başkan Karamehmetoğlu da, “Gönüllerimizin bir olduğu değerli hemşehrilerimize hükümetimiz tarafından alınan tedbirlere uyum sağladıkları için minnettarım” dedi.  

Başkan Karamehmetoğlu, koronavirüs salgınının tamamen bitmesi için tedbirlerini sürdürdüklerini sözlerine ekledi.

Sait BAYRAM’ın Özel Haberi

Bu haber 527 kez okundu.
Çermik - 21:18 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.