23° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Çevik Kuvvet Müdürlüğü binasına asfaltlandı

Bağlar - 20 Eylül 2020 15:38 A A

Ak Partili Diyarbakır merkez Bağlar İlçe Belediyesi, hafta sonunda ilçe merkezinde iki önemli hizmeti yerine getirdi. Çevik Kuvvet Müdürlüğü ek hizmet binası belediyenin kendi üretimi olan bazalt taşı asfaltı ile göz kamaştıran bir görüntü kazanırken, Bağcılar Mahallesinde daha önce asfaltlanan cadde ve sokaklarda bu kez kaldırım yenileme ve parke taşı döşeme çalışması gerçekleştirildi.

Bağlar Belediyesi, ilçedeki yol yapım, yol bakım ve asfaltlama hizmetlerini sürdürürken, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri hafta sonundaki tatil günlerinde de yoğun bir çalışma içerisinde yer alıyor. Karacadağ bölgesindeki kırsal yerleşim yerlerinde yeni oluşan yerleşim yerlerine kullanışlı yollar kazandıran ekipler, ilçe merkezinde de asfaltlama ve kaldırım yenileme hizmetlerini eş zamanlı olarak devam ettiriyor.

Çevik Kuvvet Müdürlüğü’ne bağlı ek hizmet binasının bulunduğu alanda asfaltlama çalışması yapılarak vatandaşların huzuru ve asayişi için fedakar bir mücadele ortaya koyan emniyet güçleri için modern hale getirildi.

KARANTİNADA OLAN BEYOĞLU TELEFONLA ÇALIŞMALARI YÖNLENDİRİYOR

Bağcılar Mahallesi’nde geçtiğimiz günlerde asfaltlanan cadde ve sokaklarda ise bu kez kaldırım yenileme ve parke taşı döşeme çalışması gerçekleştirildi. Baştan sona kadar yenilenen bölgeler yapılan çalışmaların ardında vatandaşların takdirini kazanan görüntülere kavuştu.

Eşi Dürdane Beyoğlu’nun koronavirüs testinin pozitif çıkması üzerine tedbir amaçlı olarak kendisini evde izole etme kararı alan ve karantinada olduğu için çalışmaları yerinde takip edemeyen Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, devam eden çalışmalarda ekiplere telefon aracılığıyla talimatlar veriyor. Hizmetlerin aksamaması için tüm tedbirleri alarak aynı disiplin içerisinde çalışmaya devam ettiklerini belirten Başkan Beyoğlu, özverili bir çalışma ortaya koyan ekiplere teşekkür etti.

“HİZMETTE SÜREKLİLİĞİ ESAS ALIYORUZ”

Hizmette sürekliliği esas aldıklarını belirten Beyoğlu,”Milletimizin güvenliği için fedakârca mücadele ortaya koyan Çevik Kuvvet Müdürlüğümüze ait ek hizmet binasının bulunduğu alanı asfaltlayarak kullanışlı hale getirdik. Güvenlik güçlerimizin huzurlu bir ortamda çalışma yapması için üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz. Yine Bağcılar Mahallemizde asfaltlamış olduğumuz bölgelerde kaldırım yenileme ve parke taşı döşeme hizmetlerine devam ediyoruz. Milletimiz hizmetin en güzelini hak ediyor. Biz bu mücadelede hiçbir mazeretin arkasına sığınmadan milletimize layık olmaya gayret ediyoruz” dedi.

Bu haber 401 kez okundu.
Bağlar - 15:38 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.