29° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

“Çevreni ve Geleceğini koru Bağlar”

Bağlar - 5 Haziran 2021 16:21 A A

Bağlar Belediyesi, 5 Haziran Dünya Çevre Günü’nde ilçede ‘Çevreni Koru, Geleceğini Koru ” sloganıyla yeni bir temizlik kampanyası başlattı.

Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, çevreyi koruma bilinci oluşturmak amacıyla sahada temizlik çalışmasına katıldı. Bağlar Belediyesi, 5 Haziran Dünya Çevre Günü’nde anlamlı bir kampanyayı hayata geçirdi. Körhat Mahallesi’nde gerçekleşen kampanyanın açılışına Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu da katılarak eline süpürgeyi alıp yerleri temizledi ve çöp konteynerlerini yıkayarak dezenfekte etti. Bağlar Belediyesi’nin temizlikte farkındalık oluşturmak için gerçekleştirdiği çalışmaya kadınlar ve çevrede yaşayan vatandaşlar da destek verdi.

“HALKIMIZDAN DUYARLILIK İSTİYORUZ “

Kalabalık bir personel grubunun yıkama ve dezenfekte yapan araçlar eşliğinde katıldığı çalışmanın amacının topluma temizlik konusunda hassasiyet mesajı vermek olduğunu anlatan Başkan Beyoğlu, “Göreve geldikten sonra tüm imkanlarımızı temizlik için seferber ettik. Bizden önce 30 olan araç filomuzu 90’a çıkardık. Tüm cadde ve sokaklarda düzenli olarak temizlik yapıyoruz. 5 Haziran Dünya Çevre Günü vesilesiyle öncülük etmiş olduğumuz bu güzel kampanyaya tüm halkımızın duyarlılık göstermesini istiyoruz ” dedi.

Bu haber 329 kez okundu.
Bağlar - 16:21 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.