34° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

CHP İl Başkanı Özel: ‘Yaptığım çalışmalardan rahatsız oldular’

Bağlar - 11 Aralık 2020 16:17 A A

CHP İl Başkanı Gönül Özel, kendi hakkında başarısız olduğu gerekçesiyle imza toplayarak, olağanüstü kongre talep edenlerle ilgili yazılı bir açıklama yaptı.

16 Şubat 2020 tarihinde İl Başkanı olduğumdan bugüne kadar partimin Diyarbakır’da daha fazla halkın içine karışması, halkın sorunları ile ilgilenen bir konuma gelmesi için özveriyle çalıştığını ifade eden Özel, şöyle dedi:

“Benim yaptığım çalışmalardan rahatsız olan ve kendilerine olağanüstü kongre için imza verenler olarak lanse eden bir grup, benim hakkında bazı iddialarda bulunmuştur. İddia ettikleri şeylerin hiçbiri gerçek değildir.

İlçe başkanlarının görevden alınması benim değil genel merkezin takdiridir. Başarısızlıktan bahseden şahısların hiçbiri çalışmalarda yer almamışlardır. Yapılan çalışmalar basında ve İl resmi sayfamızda resimlerle mevcuttur.

İlçe başkanlarının 3 aylık ödemeleri bina masrafı olarak yatırılmaktadır. İlçe binası olmayan ilçe başkanlarına ne amaçla para yatırılacaktır.

Görevini yapmayanların görevden alınması tüzüğün verdiği yetki ile olduğu gibi parti disiplin suçunu işleyenlerin disipline sevk edilmesi de adaletin tecellisidir”

Bu haber 1039 kez okundu.
Bağlar - 16:17 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.