33° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

DBB’den kozmetik fuarına ücretsiz ulaşım

Diyarbakır - 22 Haziran 2021 16:35 A A

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların “Diyarbakır Güzellik Kozmetik ve Estetik Fuarı”na erişimini sağlamak için ücretsiz ulaşım desteği verecek.

Ulaşım Daire Başkanlığı, 23-26 Haziran 2021 arasında yapılacak olan “Diyarbakır Güzellik Kozmetik ve Estetik Fuarı” için, Büyükşehir Belediyesi ve Otogar duraklarında aşağıda yer alan hareket saatlerine göre ücretsiz ulaşım hizmeti verecek. Ayrıca O1-O2 organize sanayi hatları da 30 ve 40 dakika sefer aralıkları ile fuar alanına yolcu taşıyacak.

Büyükşehir Belediyesi önünden kalkacak otobüs Elazığ Bulvarı, Seyrantepe Kavşağı, Forum AVM güzergahından, otogar önünden kalkacak otobüs Urfa Bulvarı, Mahabad Bulvarı, Elazığ Bulvarı’ndan fuar alanı gidecek.

Bu haber 426 kez okundu.
Diyarbakır - 16:35 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.