Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Delidere: ‘Kayapınar’ı AK Gönüldaşlarımızla birlikte zirveye taşıyacağız’

Diyarbakır - 13 Mart 2021 11:34 A A

Kısa bir süre önce AK Parti Kayapınar İlçe Başkanlığı’na atanan ve sonrasında tek aday olarak girdiği kongrede seçilen Uğur Delidere, Kayapınar’a AK Gönüldaşlarıyla birlikte zirveye taşıyacaklarının sözünü verdi.

Türkiye’nin içerde ve dışarıda zor sınavlarla karşı karşıya olduğunu hatırlatan AK Parti İlçe Başkanı Delidere, “Hiçbir bahane ve gerekçe bizi durdurmamalıdır. Bize toparlanmayı ve kol kola girmeyi işaret eden liderimize layık olacak ve Kayapınar’ımızı AK gönüldaşlarımızla birlikte zirveye taşıyacağız” diye konuştu.

Başkan Delidere, Diyarbakır’ın modern yüzü olan Kayapınarın gün geçtikçe büyüyüp, geliştiğini belirterek, “ Yollarıyla, caddeleriyle, parklarıyla kısacası altyapı ve üst yapıdaki bütün hamleleriyle Türkiye’de gıptayla bakılan bir ilçemizdir. Bu güzide ilçemizin her metkerakesini yürüyeceğimize, yönetim kurulum, kadın ve gençlik kollarım adına ben Kayapınar ilçe Başkanı olarak söz veriyorum. Ümmetin umudu olan Reis’in Kayapınar’daki birer neferi olarak kapıya gidip hayır duası alarak gönüllere girmeye talip olacağız. Rabbim Yar ve yardımcımız olsun” ifadelerini kullandı.

Gençlere ve kadınlara seslenen Delidere, şöyle dedi:

“Gençlerimizi dinlemek, istişarelerde bulunmak ve en önemlisi sizi anlayarak elimizden geldiğince gücümüzün sonuna kadar sizin sorunlarına çözüm getirmek için buradayım.  Bu kutlu davada bir abla, bir anne, bir eş ve bir yoldaş olarak en önemli destekçilerimiz kadınlarımızdır. Şanlı tarihimizde inanan kadınlarımızın desteğiyle kazanılan sayısız zaferler var. Gelin 2023 hedefimizde bir zafer daha kazanalım. Ve tarih yazalım.

“ÇOCUKLARIMIZIN YÜZÜNDEKİ MASUMİYET KADAR TEMİZ BİR SAYFA AÇMAYA TALİBİZ”

Hakka ve halka canı gönülden hizmet etmeye gelen bu kardeşinizin hepinize ihtiyacı var. Biz bugünden itibaren küsmüş, kızmış ve unutulmuş bütün AK Partililerle birlikte eski yeni demeden, resmi olarak görevi olan, olmayan gönüldaşlarımızla, sokaklarımızda, köylerimizde bizi güler yüzle karşılayan çocuklarımızın yüzündeki masumiyet kadar temiz bir sayfa açmaya talibiz”

Sait BAYRAM’ın Haberi

Bu haber 824 kez okundu.
Diyarbakır - 11:34 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.