32° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Demir, görevini Uslu’ya devretti…

Diyarbakır - 29 Eylül 2020 13:27 A A

Yaklaşık 7 yıldır Gençlik ve Spor il Müdürlüğü görevini yürüten Mehmet Demir, görevini yeni Gençlik ve Spor İl Müdürü Nüammer Uslu’ya devretti. Eski Müdür Demir, yeni Müdür Uslu’ya başarılar diledi.

Geçtiğimiz hafta görevden alınan Diyarbakır Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Demir, bugün yerine atanan İzmir eski Gençlik ve Spor İl Müdürü Nüammer Uslu’ya görevini devretti.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü hizmet binasında düzenlenen devir teslim törenine eski İl Müdürü Mehmet Demir ile yeni İl Müdürü Nüammer Uslu ile personeller hazır bulundu. Yeni İl Müdürünü çiçekle karşılayan Demir, koltuğunu Uslu’ya devretti. Devir törenin ardından eski Müdür Demir, 7 yıl boyunca görev yaptığı İl Müdürlüğü binasında ayrıldı. Görevden alınması Diyarbakır spor camiasında büyük üzüntüye yol açan Demir, Gençlik ve Spor Bakanlığı’na uzman olarak atandı.

“7 YILDIR HİZMET ETTİĞİME İNANDIĞIM GÖREVİMİ DEVRETTİM”

Demir, sosyal medya aracılığıyla yaptığı açıklamada şöyle dedi: “Yaklaşık yedi yıldır hizmet ettiğime inandığım Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevimi, bugün itibari ile İzmir’den gelen İl Müdürümüz ve daha önce beraber çalıştığımız, Nüammer USLU arkadaşımıza devrettik. İl Müdürümüze başarılar diliyorum” dedi.

Sait BAYRAM’ın Haberi

Bu haber 1651 kez okundu.
Diyarbakır - 13:27 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.