36° Açık
  • EURO
  • DOLAR

DESOB Başkanı Ebedinoğlu, Esnaf ve Sanatkarın Bayramını kutladı

Diyarbakır - 14 Haziran 2018 10:10 A A

Diyarbakır Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Alican Ebedinoğlu, Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

DESOB Başkanı Ebedinoğlu, “Millet olma irademizi diri tutan; birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızı pekiştiren, rahmet ve bereket dolu bir Ramazan Bayramına daha erişmenin manevi haz ve heyecanını milletçe yaşıyoruz” ifadesinde bulunduğu mesajını şu şekilde sürdürdü:

“Bayramlarımız birbirimize olan sevgi ve saygımızı pekiştirmek, aramızdaki dayanışma ve birliği arttırmak, milli ve kültürel değerlerimizi daha da yüceltmek açısından güzel bir vesile teşkil etmektedir. Ramazan Bayramını fırsat bilerek, milletçe kardeşliğimizi pekiştirip, dargınlıkları ve kırgınlıkları bir tarafa bırakarak, huzur içerisinde yaşamaya özen göstermeli, bayramların güzelliğini, anlamını ve değerini bayram günleriyle sınırlı tutmayıp yaşamımızın her anında ve tüm insani ilişkilerimizde hatırlamalıyız.

“ESNAF VE SANATKARIMIZIN RAMAZAN BAYRAMINI KUTLUYORUM”

Bu duygu ve düşüncelerle tüm hemşerilerimizin ve esnaf sanatkârlarımızın mübarek Ramazan Bayramını kutluyor, Bayramın Ülkemizin, Milletimizin ve tüm İslam Âleminin birlik, beraberlik ve kardeşliğine vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.”

Bu haber 633 kez okundu.
Diyarbakır - 10:10 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.