13° Parçalı bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

DESOB Başkanı Ebedinoğlu’ndan Beyoğlu’na ziyaret

Bağlar - 15 Kasım 2019 17:40 A A

Diyarbakır Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (DESOB) Başkanı Alican Ebedinoğlu, Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’na nezaket ziyaretinde bulunarak ilçedeki esnafların sorunlarının çözümü için destek istedi.

Diyarbakır Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı (DESOB)  Alican Ebedinoğlu, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu.

Ebedinoğlu ve beraberindekileri sıcak bir yaklaşımla karşılayan Başkan Beyoğlu, konuklarıyla yakından ilgilenerek esnaf kesiminin sorunlarıyla ilgili talepleri dinledi. Esnaf kesiminin memnuniyetine önem verdiklerini belirten Beyoğlu, DESOB ile istişare halinde sorunlara çözüm üreteceklerini kaydetti.

Beyoğlu,”Esnafımızla her zaman iç içeyiz. Onların sorunlarını çözmek bizim belediye olarak görevimizdir. İyi niyet çerçevesinde çözülmeyecek sorun yoktur” diye konuştu.

“SORUNLARIN ÜSTESİNDEN GELECEĞİZ”

DESOB Başkanı Ebedinoğlu ise kentin en büyük ilçesi olan Bağlar’da ciddi bir oranda esnaf kesimi olduğuna dikkat çekerek Başkan Hüseyin Beyoğlu ve belediye yönetiminin esnaflarla ilgili yaklaşımlarından memnun olduklarını, çözüm bekleyen sorunların da istişare ve diyalog halinde hareket edilerek çözüleceğine inandıklarını vurguladı. Ebedinoğlu,”Biz nezaket ziyaretinde bulunduk ama esnaflarımızın sorunlarıyla ilgili de görüşmemiz oldu. Önümüzdeki süreçte belediye yönetimi ile uyum içerisinde hareket ederek bunların üstesinden geleceğimize inanıyoruz” dedi.

BAŞKAN BEYOĞLU KALDIRIM ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

Öte yandan Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Sento Caddesi üzerindeki Kuruçeşme bölgesinde devam eden kaldırım yenileme çalışmalarını denetledi. Ziyaret sırasında çevredeki vatandaşlar ve esnaflar ile de görüşen Başkan Beyoğlu, taleplerinin yerine getirilmesi için ilgili birimlerin gerekli çalışmaları yapacağını dile getirdi. Bağlar Belediyesi’nin kentin en önemli ve işlek caddelerinden olan Karacadağ Caddesi’nde bir süre önce başlattığı kaldırım yenileme çalışmaları devam ediyor. 

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Sento Caddesi üzerinde yer alan Kuruçeşme bölgesinde devam eden kaldırım yenileme çalışmalarını denetleyerek belediye ekipleriyle görüştü. Çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Beyoğlu, ziyaret sırasında çevredeki vatandaşlar ve esnaflar ile de görüştü.

Vatandaşların çeşitli konulara ilişkin sorunlarını aktardığı Başkan Beyoğlu, taleplerin yerine getirilmesi için ilgili birimlerin gerekli çalışmaları yapacağını dile getirdi.

Bu haber 683 kez okundu.
Bağlar - 17:40 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.