11° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

DEVA Partisi İl Başkanlık binası açıldı

Diyarbakır - 20 Ekim 2020 08:26 A A

DEVA Diyarbakır İl Başkanı Av. Cihan Ülsen, partisinin İl Başkanlık binasının açılışında yaptığı açıklamada, Diyarbakır İl Başkanlığı olarak, halkın derdini dinlemeye, dertlerine Deva olmaya hazır olduğunu ifade ederek, “Teşkilat çalışmalarımızla birlikte siyasal çalışmalarımız da başlamış olup;  bugünden itibaren halka hizmet faaliyetlerine ağırlık vermeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Partisi Diyarbakır İl Başkanlığı binası açıldı. İl Binasının açılışı nedeniyle açıklama yapan DEVA Partisi Diyarbakır İl Başkanı Av. Cihan Ülsen, Demokrasi ve Atılım Partisi Diyarbakır İl Başkanlığının bu gün itibariyle açıldığını söyledi.

Haziran ayından itibaren yoğun bir şekilde başlayan teşkilatlanma çalışmaları neticesinde 10 Ekim 2020 tarihinde yapılan Diyarbakır 1. Olağan Kongrelerinin tamamlandığının altını çizen Ülsen, “Teşkilat çalışmalarımız eksik olan ilçelerde devam etmekte olup en yakın zamanda Diyarbakır’ın tüm ilçelerinde kongre çalışmalarımızı tamamlamayı umuyoruz.

“DERTLERİ DİNLEMEYE, DERTLERE DEVA OLMAYI HAZIRIZ”

Diyarbakır il Başkanlığımız halkımızın derdini dinlemeye, dertlerine Deva olmaya hazırdır. Teşkilat çalışmalarımızla birlikte siyasal çalışmalarımız da başlamış olup;  bugünden itibaren halka hizmet faaliyetlerine ağırlık vermeye devam edeceğiz. Yönetim kurulu üyelerimiz ve ilçe teşkilatlarımızla birlikte Diyarbakır halkının yanındayız. Halkımızın gönlüne girmek için yoğun çaba sarf edeceğiz.  Allah bu yolda bizi mahçup etmesin. Hepinizi en samimi duygularımla selamlıyor, teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Bu haber 1980 kez okundu.
Diyarbakır - 08:26 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.