Parçalı az bulutlu
  • EURO 6.56
  • DOLAR 6.06

Dicle Elektrik çalışanına başarı plaketi

Diyarbakır - 26 Temmuz 2019 19:25 A A

Dicle Elektrik tarafından kısa süre önce sorumluluk bölgesinde bulunan 6 ilin tamamında kurulan Müşteri Memnuniyeti Merkezlerinde görev yapan ve görev alanlarında fark yaratarak şirkete değer katan çalışanlara başarı plaketi ve ödül uygulaması başlatıldı. Çalışanlar arasında ilk başarı plaketini Diyarbakır’daki merkezde müşteri yetkilisi olarak görev yapan Murat Tekin aldı.

Bu nedenle Diyarbakır’da düzenlenen törene Dicle Elektrik Genel Müdürlüğü ve İl Müdürlüğü yetkilileri ile çalışanlar katıldı. Müşteri Memnuniyeti Merkezi’nin en başarılı çalışanı seçilen müşteri yetkilisi Murat Tekin’e başarı plaketini Müşteri ve Saha Yönetimi Başkanı Yaşar Arvas verdi. Bu merkezlerde çalışanların karşılaştıkları zorlukları çok iyi bildiğini belirten Arvas, şöyle dedi:  “Buraya gelen dertsiz kimse yok. Doğal olarak kimse buraya sizin halinizi hatırınızı sormaya gelmiyor. Gelenleri güler yüzle karşılamanız, onları mutlu bir şekilde göndermeniz bizim için çok önemli. Bizim iki tane yüzümüz var.  Bunlardan biri sahadaki arkadaşlarımız, diğeri de burada gelen müşterileri karşılayan sizlersiniz. Allah hepinizden razı olsun. Müşteri memnuniyeti konusunda iyi bir yolda olduğumuzu söyleyebilirim. Allah’ın izniyle çok kısa sürede çok daha başarılı işler yapacağız, ama sebat gerekiyor. Özel sektör dünyasında müşteri her halükarda haklıdır, yeter ki kişilikle ilgili bir saldırıda bulunmasın. Bizim görevimiz mümkün olduğunca onlara yardımcı olmaktır. Bunu da gördüğüm kadarıyla çok başarılı bir şekilde de yapıyoruz. Şahsınızda burada görev yapan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.”

Müşteri memnuniyeti konusunda gösterdiği performans nedeniyle Murat Tekin’e ödülünü ise Dicle Elektrik Dağıtım Diyarbakır İl Müdürü Uğur Yaka verdi. Yaka, verdiği bu ödülün sembolik olduğunun altını çizerken, “Şahsınızda Müşteri Memnuniyeti Merkezi’nde görev yapan tüm çalışanlarımıza, gayretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Bu haber 578 kez okundu.
Diyarbakır - 19:25 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.