-6° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Diyarbakır Basınından ortak çağrı: “Evde Kal Diyarbakır”

Bağlar - 26 Mart 2020 20:36 A A

Tüm dünyayı etkisi altına alan Coronavirus salgınına karşı her kesimden yapılan zorunlu olmaması halinde evden çıkılmamasına yönelik çağrılara bir destek de Diyarbakır basınından geldi.

Diyarbakır’daki yerel gazeteler, Coronavirus salgınına karşı alınan tedbirlere destek vermek ve salgına dikkat çekmek amacıyla “Diyarbakır Evde Kal” manşeti ile vatandaşlara ortak çağrıda bulundular.

Kent genelinde yerel gazetecilik hizmeti sunan birçok matbaa, bu sabah tam sayfa şeklinde “Evde Kal Diyarbakır, Evde Kal Türkiye” çağrısını manşete aldı.

Ulusal gazetelerin yanı sıra gazete bayilerinde yerel gazetelerin tek ağızdan yaptıkları ortak çağrı Diyarbakırlıların dikkatinden kaçmadı.

Yerel gazetelerin toplumun sağlığını gözeterek ortak manşet atması okuyucuların takdirini topladı.

Kaynak: İLKHA

Bu haber 462 kez okundu.
Bağlar - 20:36 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.