Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Diyarbakır Futbol Kulübü Yönetiminden Başkan Beyoğlu’na Ziyaret

Bağlar - 9 Eylül 2020 16:18 A A

3.Lig 1.Grup’ta mücadele eden Diyarbakır Futbol Kulübü’nün yönetim kurulu üyeleri, Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu.

Kulüp başkanı Turan İlgin, 2.Başkan ve Basın Sözcüsü Veysi Avşar ve As Başkan Hasan Çakar’dan oluşan yönetim kurulu üyelerini makamında kabul ederek bir süre sohbet eden Başkan Beyoğlu, Diyarbakır’ın  sporda hak ettiği yerde olmadığına dikkat çekerek üst lige yükselme konusunda başarı dileklerini iletti. İyi bir taraftar ve izleyici olduğunu anlatan Beyoğlu,”Mücadelenizde başarılar diliyorum. Şampiyon olup 2.Lig’e çıkmanızı temenni ediyorum. Takımlarımızın başarılı olması Diyarbakır’ımızın tanıtımı açısından çok anlamlı olacaktır” dedi.

BAŞKAN BEYOĞLU’NA FORMA TAKDİMİ

Diyarbakır Futbol Kulübü 2.Başkanı ve Basın Sözcüsü Veysi Avşar, nezaket amaçlı ziyaretin sıcak ve samimi bir ortamda geçtiğine dikkat çekerek Başkan Beyoğlu’nu maçlarına davet etti. İlgin,”Sizleri maçlarımızda görmek istiyoruz. Manevi desteğiniz bizim için anlamlı olacaktır” diye konuştu.

Ziyaretin sonunda kulüp Başkanı Turan İlgin, Başkan Beyoğlu’na isminin yazılı olduğu 21 numaralı formayı takdim etti.

Bu haber 1394 kez okundu.
Bağlar - 16:18 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.