16° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Diyarbakır Masaj Salonu

Diyarbakır - 12 Ekim 2018 04:22 A A

Diyarbakır’da masaj salonu denilince Tuanna masaj salonu gelmektedir. Ofis semtinde yer alan masaj salonu sizlere en uygun fiyat avantajları ile masaj hizmeti vermektedir. Diyarbakır’da 5 yıllık tecrübe ve deneyimle başarılı portföy yakalayan masaj salonumuzda sizleri de görmek isteriz.

Diyarbakır masaj salonu arayışınıza son verip sizde sağlık için masaj diyorsanız vücudunuza en faydalı olan sağlıklı yaşamın vazgeçilmezi olan masaj hizmetlerinden faydalanın.

Diyarbakır masaj hizmetlerimizden haftanın her günü 10:00 ile 23:00 arasında rezervasyon yaparak faydalanabilirsiniz. Rezervasyon yapmak için aşağıdaki numaramızdan bizi arayabilirsiniz. Ayrıca Diyarbakır Spa ve köpük masajı hizmetimizide deneyebilirsiniz.

Bu haber 4219 kez okundu.
Diyarbakır - 04:22 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.