33° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Diyarbakır’da 4 büyüklüğünde deprem!

Diyarbakır - 16 Temmuz 2021 13:29 A A

Diyarbakır’ın Ergani ilçesinde saat 11.44’te 4 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Deprem, çevre illerde de hissedildi.

Kandilli Rasathanesi ve AFAD, Diyarbakır’ın Ergani ilçesinde 4 büyüklüğünde bir depremin meydana geldiğini duyurdu. Depremin derinliği ise 5 kilometre olarak açıklandı. Çevredeki illerde de hissedilen sarsıntı sonrası can veya mal kaybının yaşanmadığı belirtildi.

DİYARBAKIR VALİSİ: OLUMSUZ BİR DURUM BULUNMAMAKTADIR

Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu, 4 büyüklüğündeki depreme ilişkin, şu an için olumsuz bir durum bulunmadığını belirtti. Vali Karaloğlu, vatandaşlara geçmiş olsun dileğinde bulunarak şöyle konuştu, “Şu an itibarıyla bir olumsuzluk bulunmamaktadır. Allah ülkemizi ve milletimizi korusun. Ekiplerin gerekli kontrolleri ve tespitleri sürüyor.” diye konuştu.

Bu haber 488 kez okundu.
Diyarbakır - 13:29 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.