Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Diyarbakır’da 648 kilogram esrar ele geçirildi

Diyarbakır - 8 Aralık 2020 12:07 A A

Diyarbakır’ın Lice ilçesi kırsalında uyuşturucu üretimi yapanlara yönelik gerçekleştirilen operasyonda 648 kilogram esrar maddesi ele geçirildi.

Konuya ilişkin Diyarbakır İl Jandarma Komutanlığı tarafından yapılan açıklamada, PKK mensuplarına ve uyuşturucu üretimi ile ticaretini yapanlar arasında var olan bağı somut deliller ile ortaya koymak amacıyla Lice ilçesinin Hedik Mahallesi kırsalında operasyon yapıldığı belirtildi.

Açıklamada, “Söz konusu operasyonda; giriş kısmı çalılar ile gizlenmiş menfez içerisinde 648 kilogram toz esrar maddesi ele geçirilmiştir. Ele geçirilen esrar maddesi ve delil niteliği taşıyan diğer malzemeler muhafaza altına alınmıştır.” denildi.

Bu haber 611 kez okundu.
Diyarbakır - 12:07 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.