29° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Diyarbakır’da İYİ Parti’ye katılımlar devam ediyor

Diyarbakır - 12 Aralık 2020 12:18 A A

İYİ Parti Diyarbakır İl Başkanı Vejdin Ensarioğlu, partilerine yeni katılan üyelere parti rozeti taktı.

Diyarbakırlı İşadamlarından Adem Çelik ve Umut Barca ile bir grup akrabalarıyla İYİ Parti Diyarbakır İl Başkanlığına gelerek üyelik işlemlerini gerçekleştirdi.

İYİ Parti Diyarbakır İl Başkanı Vejdin Ensarioğlu da partilerine üye olmak isteyen Adem Çelik ve Umut Barca ve beraberindekilere partilerinin rozetini taktı, üyeliklerinin hayırlı olmasını diledi.

Başkan Ensarioğlu, başlattıkları üye çalışmalarına tüm kesimlerden destek geldiğini belirten Ensarioğlu, Teşrif edip, partimize gelmenizden dolayı partim adına teşekkürlerimi sunuyorum dedi.

Pandemi tedbirleri nedeniyle temsilen 220 kişilik bir katılımla iktidar yolunda bize güç kattılar. Partimize üye olan birbirinden değerli kardeşlerimize Partim ve İl Teşkilatım adına hoş geldiniz diye konuştu.

Adem Çelik ve Umut Barca ise bundan sonraki siyasi hayatına hiçbir menfaat gözetmeden İYİ Parti’de devam edeceğini ifade etti.

Bu haber 942 kez okundu.
Diyarbakır - 12:18 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.