23° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Diyarbakır’da kafe kültürünün değişmeyen tek adresi: Cıty Garden

Diyarbakır - 20 Temmuz 2020 10:01 A A

Yaklaşık 2 ay önce Diyarbakır’ın Merkez Kayapınar İlçesi 75 Cadde üzerinde açılan Cıty Garden adlı kafe, Diyarbakır’da en çok tercih edilen mekânlar arasında yerini aldı. 3 bin 500 metrekare bahçe alanı bulunan mekânda 32 kişi istihdam ediliyor.

Nezih bir ortamda Diyarbakırlılara hizmet veren Cıty Garden, çocuklu aileleri de ağırlıyor.

Hem ekonomik hem de kaliteli hizmetin adresi olan Cıty Garden’in bahçe bölümünde 22 sedir, 55 masa, 2 adet süs havuzu, kapalı ve açık otopark bulunuyor.

Ailelerin çocuklarına da kapalı ve açık oyun alanlarında eğitimli ablaları ile eğlenceli vakit geçirmelerine imkan ve olanak tanıyan Cıty Garden, kafe kültürüne farklı bir anlam katıyor.

Menüsünde kırmızı ve beyaz et yemekleri, dünya mutfağından seçme yemekler, pizzi, hamburger, makarna, ızgara, salata çeşitleri ve yöresel rehyan şerbeti ile organik el yapımı limonatıyla müşterilerin damak tadına da hitap ediyor.

Uygun fiyatlarla kaliteli hizmet veren Cıty Garden’da Çay ve Su 2,5 lira, Türk Kahvesi 8, en pahalı yemeğin fiyatı ise sadece 35 TL’den veriliyor. 3 bin 500 metrekare bahçe alanında kurulan 22 sedirde semaver servisi de veriliyor.

Genç girişimci ve aynı zamanda Cıty Garden İşletmecisi Rıdvan Kayhan, asıl amacının insanlara sosyal ortamlar sunmak olduğunu belirterek, “Bu amaçla böylesi devasa bir kompleks yapmaya karar verdik. Vatandaşlarımızın evlerindeki gibi rahat ve nezih bir ortamda vakit geçirmelerini sağlamak için A’dan Z’ye her türlü aktiviteyi kafede yaşatmaya çalıştık. Çok da başarıl olduğunu söyleyebilirim. Hem insanlarımızın için güzel bir ortam oluşturduk, hem de istihdam oluşturduk. Tüm Diyarbakırlıları evleri kadar hijyenik ve nezih olan cafemize bekliyoruz” diye konuştu.

Sait BAYRAM’ın Haberi

Bu haber 2769 kez okundu.
Diyarbakır - 10:01 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.