28° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Diyarbakır’da Karneler öğrencilere evlerinde teslim edilecek

Diyarbakır - 19 Haziran 2020 15:33 A A

Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürü Doç. Dr. Feysel Taşçıer, 2019-2020 eğitim ve öğretim sezonunun sona ermesi nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Taşçıer, mesajında, Okullarda çalan ilk ders zili ile sınıflarda başlanılan 2019-2020 eğitim öğretim yılını, dünyayı etkileyen pandemi süreci nedeniyle evlerde tamamlandığını ifade ederek, “Bu süreçte yaşanan ayrılığın sadece fiziki olarak okul binasında bulunmama şeklinde olması için geleceğimiz olan sizler için tüm gayretimiz ile çalıştık. Geliştirilen alternatif eğitim kanallarıyla ve yürütülen çalışmalar ile öğretmenleriniz, dersleriniz, kitaplarınız ve hatta teneffüsleriniz bile televizyon/bilgisayarlarınız aracılığıyla evlerinize, odalarınıza konuk oldu ve eğitim öğretim yılının sonuna geldik” diye konuştu.

ÖĞRENCİLERE KARNELERİ AYNI HEYECAN VE ŞEVKLE EVLERİNDE TESLİM EDİLECEK

Yaşanan salgın sürecinin devam etmesi ve öğrencileri devam eden risklerden korumak adına bu yıl karneleri de aynı heyecan ve şevkle evlere teslim edeceklerinin altını çizen Taşçıer, “Öncelikle kendi sağlığınızı korumak adına belirlenen kurallara uyacağınıza ve kurallara uymayan büyüklerimize uyarılarda bulunarak Maske+Mesafe+Temizlik hususlarında hassasiyet gösterilen bir tatil süreci geçirerek 2020-2021 eğitim öğretim yılına sağlıklı bir ortamda başlamamıza büyük katkı sağlayacağınıza olan inancımla hepinize iyi tatiller diliyorum” ifadelerini kullandı.

Bu haber 650 kez okundu.
Diyarbakır - 15:33 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.