Parçalı bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Diyarbakır’da LGS öncesi tedbirler masaya yatırıldı

Diyarbakır - 17 Haziran 2020 15:14 A A

Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürlüğünce hafta sonu yapılacak Liselere Geçis Sınavı ile ilgili toplantı düzenlendi.

Büyükşehir Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulunda gerçekleşen toplantıya;  İl Milli Eğitim Müdürü Doç. Dr. Feysel Taşçıer, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, 17 İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve İl Milli Eğitim Şube Müdürleri katıldı.

Covid-19 nedeniyle bu yıl önlemler çerçevesinde yapılacak olan LGS hakkında, İl Milli Eğitim Müdürü Doç. Dr. Feysel Taşçıer başkanlığında ilçe milli eğitim müdürleri ile toplantı gerçekleştirildi.

Toplantıda, 20 Haziran 2020 Cumartesi günü yapılacak olan ‘Sınavla Öğrenci Alacak Ortaöğretim Kurumlarına İlişkin Merkezi Sınav’da; okulların dezenfekte işlemleri ve kontrollerinin yapılması, sosyal mesafe kurallarına uyulmasının sağlanması, sınav başlama saatine kadar ve sınav sonrası maskesiz hareket edenlerin uyarılması, öğretmen ve öğrencilerin sınav süresince uyması gereken kurallar ve bunların denetlenmesi, alınan ve alınması gereken tedbirler ele alındı.

Sait BAYRAM’ın Haberi

Bu haber 1387 kez okundu.
Diyarbakır - 15:14 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.