13° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Diyarbakırspor’a Şampiyon Hoca!

Diyarbakır - 14 Mart 2021 15:10 A A

Nisan ayında başlayacak olan Bölgesel Amatör Lig için hazırlarını sürdüren Diyarbakırspor’un yeni teknik direktörü Seyithan Özdaş oldu.

Murat Yiğiter’in ayrılması üzerine arayışlara geçen Yeşil-Kırmızılı kulübün yönetimi, Ağrı 1970Spor ve Siirt Özel İdarespor takımlarını 3.Lige çıkaran deneyimli hoca Özdaş ile anlaştı.

“Şampiyon hoca” lakaplı teknik adam, kulüp başkanı Siyabend Aydın ile beraber takımın idman yaptığı Seyrantepe tesislerine gelerek futbolcularla tanıştıktan sonra ilk çalışmasını gerçekleştirdi.

Diyarbakırspor’un efsane bir maziye sahip olduğunu belirten Özdaş ,”İnşallah bize duyulan güvene layık olarak bölgemizin markası Diyarbakırsporu layık olduğu konuma hep beraber yükselteceğiz” dedi.

Başkan Aydın ise hedefleri büyük olan Diyarbakırspor’un  Seyithan hoca ve ekibinin deneyimleriyle 3.Lige yükseleceğine olan inançlarının tam olduğunu ifade ederek, “Hocamız ve camiamız için hayırlı olsun. Güzel günler görmek için çalışmalarımız devam edecek ” dedi.

Bu haber 505 kez okundu.
Diyarbakır - 15:10 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.