10° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Doç. Dr. Taşcıer, Öğretmen ve İdarecilere sertifika ve levhalarını verildi

Diyarbakır - 3 Ekim 2019 18:13 A A

İl Milli Eğitim Müdürü Doç. Dr. Feysel Taşçıer, Diyarbakır’a bağlı okullarda görev yapan eTwinning Projesi ile Ulusal ve Avrupa Kalite Etiketi almaya hak kazanan öğretmenlere sertifikalarını, kalite levhası alan okulların müdürlerine de levhalarını düzenlenen törenle verdi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda yapılan törende; Ergani Cahit Sıtkı Tarancı Anaokulundan Merve Betül Göksu 2 adet Ulusal Kalite Etiketi, Çınar Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nden Saadet Sündüs 1 adet Ulusal Kalite Etiketi, Ergani Halide Edip Adıvar Anaokulundan Mehmet Durak 1 adet Avrupa Kalite Etiketi ve 3 adet Ulusal Kalite Etiketi, Bağlar Nüket ve Coşkun Akyol İlkokulu’ndan Nesrin Şahinoğulları Balıkçı 1 adet Avrupa Kalite Etiketi, 2 adet Ulusal Kalite Etiketi ve Bağlar Şehit Birkan Gündüz Ortaokulu’ndan Emine Dicle 1 adet Ulusal Kalite Etiketi belgelerini aldılar.

Ayrıca; Ergani Cahit Sıtkı Tarancı Anaokulu, Çınar Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, Ergani Halide Edip Adıvar Anaokulu, Bağlar Nüket ve Coşkun Akyol İlkokulu ve Bağlar Şehit Birkan Gündüz Ortaokulu müdürleri de levhalarını Müdürü Doç. Dr. Taşçıer’den aldılar.

Bu haber 1079 kez okundu.
Diyarbakır - 18:13 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.