29° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Doğuştan engelli olan engelli kardeşlere yürek ısıtan ziyaret

Bağlar - 30 Haziran 2021 14:17 A A

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, beyinlerine oksijen gitmediği için doğuştan engelli olan kardeşleri ziyaret etti. Ziyaret sırasında Beyoğlu ile engelli kardeşler arasında herkesi duygulandıran görüntüler yaşandı.

Bağcılar Mahallesi’nde anneleriyle birlikte  ikamet eden doğuştan engelli S.T ve  M.T kardeşlerin evine misafir olan Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, sempatik görüntüler ortaya koyan kardeşlerle yakından ilgilendi.

BAŞKANA SARILARAK DUYGU DOLU ANLAR YAŞATTILAR

Babaları olmadığı için annelerinin hem annelik hem babalık yaparak bakımlarını üstlendiği engelli kardeşler de Beyoğlu’na sarılarak herkesi duygulandırdı. “Çok kutsal bir görev yapıyorsun. Allah sana bunun mukafatını inşallah verecektir ” diyen Başkan Beyoğlu, engelli kardeşlerin annesine gerekli desteği sağlayacaklarını ifade etti. Ziyarete Başkan Beyoğlu’nun eşi Dürdane Beyoğlu ve Ak Parti Bağlar İlçe Başkanı Ahmet Maruf Demir de katıldı.

YENİ DOĞAN BEBEĞE İSİM VERDİ

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Bağcılar Mahallesi’nde ziyaret ettiği bir ailede ise ailenin isteği üzerine yeni doğan bebeğin kulağına ezan okuyarak isim verdi. Gültekin çiftinin evine misafir olan Beyoğlu, 20 günlük  olduğu öğrenilen bebeğe Ahmet Karan ismini vererek hayırlı evlat olması duasında bulundu.

Kaynak: Bağlar Belediyesi Basın Bürosu

Bu haber 374 kez okundu.
Bağlar - 14:17 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.