Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Dr. Biten’den Miraç Kandili mesajı

Diyarbakır - 10 Mart 2021 12:11 A A

Dr. Aziz Alper Biten Miraç Kandili dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Dr. Aziz Alper Biten yayınladığı mesajında, “Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (S.A.V) insanlık adına alemlerin Rabb’iyle buluştuğu ve insanlığın kurtuluşu için çeşitli müjdelerle geri döndüğü ‘Miraç Kandil’ine erişmenin mutluluğunu yaşamaktayız.

Bereketin coştuğu mübarek gecelerimizden biri olan Miraç kandilinin sevgi, kardeşlik ve hoşğörü duygularını kuvvetlendirmesini, ülkemiz ve tüm insanlık alemine sağlık ve  huzur getirmesi temenni ediyorum.

Bu vesileyle, İslam aleminin Miraç Kandil’ini kutlar, bu mukaddes gecenin; milletimizin birlik ve beraberliğini arttırmasını, toplumsal bağımızı kuvvetlendirmesini, huzur ve sağlık getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ederim” ifadelerini kullandı.

Bu haber 508 kez okundu.
Diyarbakır - 12:11 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.