28° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

DTSO ve Ziraat Bankası iş birliğiyle güvenli ticaret dönemi başladı

Diyarbakır - 16 Aralık 2020 21:56 A A

TOBB ile Ziraat Bankası  tarafından başlatılan “Bankkart Tedarik Zinciri Finansman Projesi” kapsamında,  Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya ile Ziraat Bankası Diyarbakır Şube Müdürü Fuat Küten, ticari mal alım-satımlarında kolay finansman imkânı sağlayacak olan iş birliği protokolünü imzaladılar.

Ziraat Banaksı ile imzalanan iş birliği protokolü, Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası ile Diyarbakır Ticaret Borsası’nın üyelerine, ticari mal alım-satımlarında, güvenli ticaret sistemi ve kolay finansman imkânı sağlıyor. Alıcı ve satıcı arasında Güvenli Ticaret Sistemi kurmayı sağlayan “Bankkart Başak” ile üyelerimiz alımlarda 540 güne kadar vade ve düşük maliyet avantajlarından yararlanacak.

Alıcı ve satıcının güven içinde alışveriş yapmasının önünü açan bu protokol ile Üreticiler veya satıcılar, tahsilat ile uğraşmadan, güven içinde mallarını satabilecekler. Alıcılar da uygun vade ve maliyette finansman temin ederek, tedarik ihtiyaçlarını karşılayacaklar.

Bu haber 551 kez okundu.
Diyarbakır - 21:56 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.