36° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Dünyaca ünlü psikolog Cevher Sönmez Diyarbakır’da

Diyarbakır - 6 Aralık 2019 20:13 A A

Peygamberler, Sahabeler ve Evliyalar Kenti Diyarbakır, 7 Aralık 2019 Cumartesi günü (yarın), çok önemli bir programa ev sahipliği yapacak.

 Mekke ve Medine’den sonra 5. Harem-i Şerif olma özelliğini taşıyan, sinesinde sayısız Manevi ve tarihi yapıyı barındıran, bir çok yazar, şair, düşünür, fikir ve bilim insanı, sanatçı ve hattat çıkaran Mukaddes Kent Diyarbakır’da, bütün kamuoyunun yakından tanıdığı isimler buluşacaklar.

KARİYER ZİRVELERİ BİRBİRİNDEN ÜNLÜ İSİMLERİ BULUŞTURACAK

Elazığ yolu üzerinde bulunan Öğretmenevi’nde yapılacak olan ‘Kariyer Zirveleri’ programına Diyarbakır’ın bağrından çıkmış, sadece Türkiye’nin değil, dünyanın da yakından tanıdığı Uzman Psikolog/Yazar ve Akademisyen Cevher Sönmez de katılacak.

7 Aralık Cumartesi günü yapılacak olan ‘Kariyer Zirveleri’ programına, Cevher Sönmez’in yanı sıra, başarılı ve tanınmış isimlerden Psikolog/Yazar Kunter Kurt, CNN TÜRK Haber Spikeri Başak Şengül ile Eğitim Adam Kurucusu İletişim ve İkna Uzmanı Kağan Direl de katılacaklar. Sektöründe yılların tecrübesine sahip, engin ufku ve tecrübesinin yanı sıra, yazdığı kitaplarla, hem kendi meslektaşlarına ve hem de bütün kamuoyuna adeta ışık tutan Uzman Psikolog/Yazar ve Akademisyen Cevher Sönmez’in, uzun zaman sonra yeniden memleketinde olması da, katılıma ilgiyi bir hayli artırdı. Anadili gibi konuştuğu 5 Yabancı Dil ile dünyanın bir çok ülkesinde davet edildiği seminerlerde Eğitmen olarak görev alan, dijital ortamda takip edilen ve kitapları ilgiyle okunan Cevher Sönmez, bugüne kadar, bir çok ülkenin devlet başkanları ve siyaset adamlarına da “Siyaset Psikolojisi, İletişim, İkna Becerileri ve Yönetim Organizasyonu” gibi konularda önemli eğitimler verdi.

‘İçimizdeki Saklı Cevher ve Mutluluğun Pin Kodu: Aile Olmak’ gibi kitaplarının yanı sıra, dünyanın bir çok ülkesinde katıldığı yüzün üzerinde televizyon ve radyo programları, seminerler ile geniş halk kitlelerine ışık tutmaya çalışan Cevher Sönmez, özellikle insan psikolojisine dair paylaştığı deneyimler ve bilgilerini paylaşarak, büyük beğeni topluyor. Ayrıca, akademisyen olarak Dicle Üniversitesi’nde interaktif öğrenmeyi gerçekleştirme adına, görevini sürdüren Psikolog Cevher Sönmez, misyonu ve vizyonu, bilgi dağarcığı ve tecrübesiyle, henüz genç yaşta olmasına rağmen, ulusal ve uluslar arası bir çok medya kuruluşunun yakından takip ettiği bir isim.

Birikimi ve tecrübesiyle, insanların ufkunu genişleten, NLP, Kişisel Gelişim, Motivasyon, İletişim Becerileri Geliştirme ve Drama ile ilgili çalışmalarıyla tanınan, Psikoloji üzerine yaptığı çalışmalar ve Eğitimci kimliğiyle tanınan Cevher Sönmez, Diyarbakır halkının da haklı takdirini kazanmış durumda.. ‘Kariyer Zirveleri’ programına Cevher Sönmez’in da katılacağını duyan Öğrenciler, Eğitimciler, Akademisyenler ve bir çok farklı meslek gruplarına mensup yöneticiler, ‘Kıymetli hemşehrimiz bilim insanı, Eğitimci ve Psikolog Cevher Sönmez’i, bu vesileyle görmek, bizim için mutluluk kaynağı olacak. Hem kendisi ve hem beraberindeki diğer konuklarımızı en iyi şekilde ağırlayacağız’ şeklinde memnuniyetlerini dile getirdiler.

Proğrama katılanlara aşağıdaki sertifikaların verileceği ifade edildi.

4 Adet İsminize Özel Olarak Adnan Menderes Üniversitesi Tarafından Basılacak Eğitim Sertifikaları;

1. Profesyonel Duygu Yönetimi

2. Profesyonel İletişim Teknikleri

3. İkna Yönetimi

4. Öz Farkındalık ve Bilinç

4 Adet Eğitim Sertifikası dahil toplam Ücret 60 ₺

Bu haber 2186 kez okundu.
Diyarbakır - 20:13 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.