29° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Ebedinoğlu, Sebze ve Meyve Hali’nde incelemelerde bulundu

Bağlar - 20 Ağustos 2020 18:12 A A

Diyarbakır Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (DESOB) Başkanı Alican Ebedinoğlu, Çıkan yangında 3 işyerinin zarar gördüğü Sebze ve Meyve Hali’ni ziyaret etti. Yönetim Kurulu üyelerinin katıldığı ziyarette Başkan Ebedinoğlu, yangında zarar gören işyerlerinde incelemede bulunarak, geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Diyarbakır Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (DESOB) Başkanı Alican Ebedinoğlu, bugün henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı çıkan yangınla ilgili Sebze ve Meyve Hali’ni ziyaret etti. Yangının hemen ardından yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Hal’e giden Ebedinoğlu, yangında zarar gören işyerlerinde incelemelerde bulundu.

Yangından sonra meydana gelen zararla ilgili işyeri sahiplerinden bilgi alan Başkan Ebedinoğlu, gerekli desteğin sağlanması için ilgili kurumlarla temas halinde olacaklarını söyledi. Başkan Ebedinoğlu, esnaflara geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Sait BAYRAM’ın Haberi

Bu haber 1075 kez okundu.
Bağlar - 18:12 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.