Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Eğitim-Bir-Sen, Dicle Üniversitesi ile lisansüstü eğitim protokolü imzaladı

Diyarbakır - 7 Haziran 2021 15:56 A A

Eğitim-Bir-Sen Diyarbakır Şubesi ile Dicle Üniversitesi Rektörlüğü arasında, üyelerinin bilgi ve becerilerini artırmalarına yönelik lisansüstü eğitim alma ihtiyacını karşılayan işbirliği protokolü imzalandı.

Eğitim-Bir-Sen Diyarbakır Şube Başkanı Ramazan Tekdemir ile Dicle Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakoç arasında imzalanan işbirliği protokolü ile Eğitim-Bir-Sen üyeleri lisansüstü eğitim alma ihtiyaçlarını karşılayacak.

İmzalanan protokol sonrası açıklama yapan Eğitim-Bir-Sen Diyarbakır Şube Başkanı Ramazan Tekdemir, Üyelerinin bilgi ve becerilerini artırmalarına yönelik lisansüstü eğitim alma ihtiyacını karşılayan bu işbirliği protokolünün hayırlara vesile olmasını diledi.

Tekdemir, şöyle dedi:

“Bu protokolün; Sendika üyelerimizin yeterliliklerini artıracak, alanlarında ve yapacakları çalışmalarda bilimsel yöntemleri kullanabilecekleri, uluslararası standartlarda verimlilik ve kaliteyi artıracak, kariyerlerine olumlu yansıyacak doğrudan önemli girdiler içerdiğini bilmek bu çalışmayı önemli kılmaktadır. Üyelerimizin akademik çerçevede yetişmelerine katkı sağlayacağını umduğumuz işbirliği protokolü için gerekli desteği veren üniversite yönetimimize, Sayın rektörümüze bütün üyelerimiz adına çok teşekkür ederiz”

Sait BAYRAM’ın Haberi

Bu haber 629 kez okundu.
Diyarbakır - 15:56 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.