10° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Eğitim Uzmanı Beledioğlu’ndan eğitim semineri

Diyarbakır - 1 Ekim 2019 20:11 A A

Diyarbakır’da, Bonus hoca olarak bilinen eğitim uzmanı Süleyman Beledioğlu tarafından öğrenciler ve velilere eğitim semineri verildi.

Özel Seçkin Kadro eğitim kurumları tarafından organize edilen seminer, öğrenci ve veliler için ayrı ayrı düzenlenen eğitim seminerleri, başta eğitim camiası olmak üzere tüm vatandaşlar ve öğrenciler tarafından büyük ilgi gördü.

Eğitim Uzmanı Süleyman Beledioğlu, YGS ve TEOG sınavlarına girecek öğrencilere verdiği seminerde “Verimli ders çalışma teknikleri ve sınav stresi” konularını ayrıntılı şekilde anlattı ve çocukların merak ettikleri soruları yanıtladı.

Aynı gün velilere seminer veren Eğitim Uzmanı Süleyman Beledioğlu, “Aileler çocuklarının başarılarına nasıl katkı sağlar?” konularını anlattı ve velilerin sorularını da yanıtlayarak, ailelerin tutumunun çok önemli olduğunu ifade etti. Seçkin Kadro eğitim kurumları yöneticisi Serhat Yardımcı, Eğitimci ve Araştırmacı Süleyman Beledioğlu’na, Diyarbakır’da bu denli önemli seminere imza atmasından dolayı teşekkür etti.

Bu haber 982 kez okundu.
Diyarbakır - 20:11 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.