Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde moral ve motivasyon günü

Diyarbakır - 5 Kasım 2021 17:12 A A

Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Muhammet Asena tarafından hastane personeline yönelik moral ve motivasyon etkinliği düzenlendi.

Hastane konferans salonunda düzenlenen etkinliğe tüm sağlık çalışanları katılırken, etkinlikte tüm davetlilere çeşitli ikramlarda bulunuldu. Etkinliğin müzik dinletisinde Halk Eğitim Merkezi sanatçıların seslendiğini yöresel müzik eşliğinde personeller keyifli dakikalar geçirdi.

Program açılışında konuşan Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Muhammet Asena, zaman zaman bu tür etkinlikleri düzenlemeye devam edeceklerini belirterek, “Vatandaşlarımıza daha iyi hizmet etmek için, personellerimizin moral ve motivasyonlarını sürekli yüksek tutacağız. Bu minvalde Diyarbakır için daha iyi hizmet anlamında ne gerekiyorsa Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak her zaman hazır olacağız” dedi.

Program sonunda katılan müzisyenlere teşekkür plaketi ve çiçek takdim edildi.

Bu haber 449 kez okundu.
Diyarbakır - 17:12 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.