19° Açık
  • EURO 6.31
  • DOLAR 5.73

Eğlenerek moral buldular

Diyarbakır - 22 Aralık 2017 16:16 A A

Dicle Üniversitesi Ziya Gökalp Eğitim Gönüllüleri ile Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümü öğretmen ve öğrencilerinin katkıları ile Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanelerinde yatarak tedavi gören  tüm  çocuk hastalara yönelik moral etkinliği düzenlendi.

D.Ü. Kalp Hastanesi konferans Salonunda yapılan Etkinliğe D.Ü. Hastaneleri Başhekim Yardımcısı Doç.Dr. Mehmet Gem, Hastaneler Başhemşiresi Rahime Atlı ve Okul Öncesi Bölümü Öğretim Üyesi Mehmet Altunhan katıldı.

Moral etkinliğinde hasta çocuklar müzik eşliğinde çeşitli oyunlarla gönüllerince eğlenerek birkaç saatliğine de olsa hastalıklarını unuttular. Çocukların doyasıya eğlendiklerine, moral ve sevinçlerine ortak olan Hastaneler Başhekim Yardımcısı Doç.Dr. Mehmet Gem, Hastaneler Başhemşiresi Rahime Atlı, Hastanelerinde yatarak tedavi gören çocukların gönüllerince eğlendiklerine şahit olduklarını. Sevinçlerine ortak olduklarını belirterek,   Etkinliğe katkısı olan hastane çalışanlarına, Ziya Gökalp Eğitim Gönüllüleri ile Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümü öğretmen ve öğrencilerine teşekkür ettiler.

Bu haber 324 kez okundu.
Diyarbakır - 16:16 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.