29° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Ekonomi ve Toplum Akademisi Eğitim seminerleri başlıyor

Bağlar - 24 Temmuz 2020 15:00 A A

Merkezi Diyarbakır’da bulunan Yeni Yaşam Derneği’nin Hollanda Kraliyeti Matra Programı desteği ile kurduğu “Ekonomi ve Toplum Akademisi” Yaz Dönemi Eğitim Seminerleri başlatıyor.

Yeni Yaşam Derneği’nden yapılan yazılı açıklamada, Seminerlerin kapsamını sürekli geliştirerek çalışmalarını güçlendirdiklerine işaret edilerek, “Bölgemizdeki endemik bitkilerden, yapay zekaya, kuantumdan, sağlık hakkına kadar, alanında uzmanlar tarafından ücretsiz, dijital olarak verilecek eğitim seminerleri web sitemiz üzerinden erişime açılacaktır.

DİYARBAKIR’DA İLK KEZ AKADEMİ DÜZEYİNDE SEMİNERLER DİJİTAL ORTAMDA YAPILACAK

Diyarbakır’da ilk kez akademi düzeyindeki seminerler dijital ortamda gerçekleştirilerek farklı hedef kitlelere ulaştırılacaktır. Konu bazında hazırlanan videolar, testler, gibi birçok materyal bireylerin her an elinin altında bulunacaktır. Dijital ortamda tekrar tekrar izlenebilme imkanı sunan videolar sayesinde anlaşılmayan yerler üzerinden geçilebilmekte ve kişiler kendi bireysel öğrenme hızına göre öğrenmektedir. Bahar döneminde katılımın yüksek olduğu akademiye, alt yapımızı geliştirerek yaz döneminde daha zengin seminer içerikleri ile hedef kitlelerimize çalışmalarımızı ulaştıracağız” denildi.

PROJE KADINLAR TARAFINDAN YÜRÜTÜLÜYOR

Kadınlar tarafından yürütülecek proje çerçevesinde yapılan eğitimler için son başvuru tarihinin 20 Ağustos olduğu belirtilen açıklamada, eğitimlerin başlama tarihi https://yeniyasamdernegi.org.tr/ adlı web adresi üzerinden duyurulacağı, derslerin web sitesi üzerinden yayınlanacağı bildirildi. Ücretsiz olan eğitimlerin sonrasında katılımcılara katılım belgesi verileceği öğrenildi.

Bu haber 627 kez okundu.
Bağlar - 15:00 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.