-3° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Elbey, Gelecek Partisi İl Başkan Yardımcılığına getirildi

Bağlar - 16 Mayıs 2020 20:17 A A

Diyarbakır Kentsel Dönüşüm ve Şehircilik Derneği (DİKENT) Başkanı Mehmet Ali Elbey, Genel Başkanlığını eski Başbakanlardan Ahmet Davutoğlu’nun yaptığı Gelecek Partisi Diyarbakır İl Başkan yardımcılığına (İl yerel yönetimler ve şehircilik başkanı) getirildi.

Gelecek Partisi İl Başkan Yardımcısı Elbey yaptığı açıklamada, öncelikle kendisini bu göreve layık gören Gelecek Partisi Diyarbakır İl başkanlığı görevine atanan İl Başkanı Av. Aydın Altaç’a teşekkür ederek, “Kendisi iki dönem Ak Parti İl Başkanlığı yapmıştı ve il başkanı olarak Diyarbakır’a çok güzel hizmetler yapmıştı. Gayretli ve davasına samimiyetle bağlı bir insan. Bugün kendisine il başkanlığı görevi nasip oldu. Kendisinin çok başarılı olacağını düşünüyorum” dedi.

Diyarbakır’da bütün kurum, kuruluş ve sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte ahenk içinde çalışmaya devam edeceklerini dile getiren Elbey, “Bu milletimizin değerleri ve kırmızı çizgileri bizim de kırmızı çizgilerimizdir, onları korumaya devam edeceğiz. Meselelerimizi konuşurken sesimizi değil, sözümüzü yükseltmeye gayret edeceğiz” diye konuştu.

Elbey, Yeri geldiğinde susmayı bileceklerini kaydederek, “Söz düştüğü zaman evet konuşacağız. Ama daha çok vatandaşımızı dinleyip onları anlamaya çalışacağız. Meselelerini çözmeye çalışacağız. Bu samimiyet Allah’ın izniyle bizi ve Diyarbakır’ımızı başarıya taşıyacaktır. Bazen şehre hükmetmek yerine, o şehrin ahengini seyredeceğiz. Bu şehrin ritmini izleyip, çok fazla rol çalmadan, yaşayanlarına hizmet edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Bu haber 7259 kez okundu.
Bağlar - 20:17 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.