36° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Engelliler gününde Beyoğlu’na plaket

Bağlar - 2 Aralık 2019 16:40 A A

Diyarbakır Bedensel Engelliler Gençlik Spor Kulübü Derneği Başkanı Ömer Askan, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü öncesinde Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’na engelli vatandaşlara yönelik hizmetleri nedeniyle teşekkür ederek plaket takdim etti.

Engelli vatandaşların sorunlarını çözmek için özel bir gayret ortaya koyduklarını belirten Başkan Beyoğlu, “Belediyemiz bünyesinde çok sayıda engelli kardeşimizi istihdam ediyoruz. Göreve geldiğimizden bu yana çeşitli vesilelerle engelli kardeşlerimize destekler sunuyoruz. Bunu lütüf olarak değil, sorumluluk olarak kabul ediyoruz” dedi.

DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ ÖNCESİNDE PLAKET

3 Aralık Dünya Engelliler Günü öncesinde Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’na anlamlı ziyaret ve anlamlı plaket. Diyarbakır  Bedensel Engelliler Gençlik Spor Kulübü Derneği Başkanı Ömer Askan,Başkan Beyoğlu’nu makamında ziyaret ederek, engellilere yönelik yapmış olduğu desteklerden dolayı plaket takdim etti.

Dernek Başkanı Ömer Askan, Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun göreve devraldığı günden bu yana engelli vatandaşlara her türlü desteği sunduğunu dile getirdi.

“BEYOĞLU HER PLATFORMDA BİZLERE DESTEK OLUYOR”

Askan, “Adanmışlık şiarıyla yola çıkan Sayın Hüseyin Beyoğlu ve ekibi, gerçekten Bağlar tarihine isimlerini altın harflerle yazdırdılar. Daha yıl dolmadan gerçekleştirilen bu hizmetler, Bağlar İlçemizin çehresini değiştirdi, insanlara umut aşıladı. Göreve gelişinin ilk aylarında, engellilere ve ihtiyaç sahibi ailelere gıda paketi yardımında bulunmuştu.Hem bizlere, bütün Bağlar halkına, sadece makamının değil, gönlünün kapılarını da açarak, örnek bir belediyecilik başarısı göstermiştir.Kendisini hem ziyaret etmek, hem de yapmış olduğu çalışmalar için, teşekkür mahiyetinde plaket takdim ettik. Bu vesileyle, Sayın Hüseyin Beyoğlu ve ekibine bir kez daha teşekkür ediyor, muvaffakiyetler diliyoruz.” dedi.

BEYOĞLU: KAPIMIZ DA GÖNLÜMÜZ DE SONUNA KADAR İNSANLARIMIZIN HİZMETİNDEDİR

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu ise engelli vatandaşlara yapılan hizmetleri toplumsal bir görev ve vicdani bir sorumluluk olarak gördüklerini kaydetti.

Beyoğlu,”Biz yaradılanı sev yaradandan ötürü anlayışından geliyoruz. Bizim için esas olan insandır ve insana hizmet etmeyi sorumluluk olarak kabul ediyoruz. Bunun için hiçbir ayrım yapmıyoruz. Belediyemiz bünyesinde çok sayıda engelli kardeşimizi istihdam ediyoruz. Göreve geldiğimizden bu yana çeşitli vesilelerle engelli kardeşlerimize destekler sunuyoruz. Bunu lütüf olarak değil, sorumluluk olarak kabul ediyoruz. İnsanlarımızın dertleriyle hemhal olmayı, onların dualarını almaya talip olmayı şiar edinmişiz.

Dünya lideri olan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi, ‘Bizler halkımızın efendisi değil’, tam tersine hizmetkârı olma bilinciyle hareket etmekteyiz. ‘Kaliteli, kalıcı ve köklü’ çözümler sunmak amacıyla çıktığımız yolculukta, vazifemizin son gününe kadar, gayretlerimizi sürdüreceğiz. Bizlere destek olan Diyarbakırlı hemşehrilerimiz ve Bağlar halkına da en kalbi duygularımızla teşekkür ediyoruz. 3 Aralık Dünya Engelliler Günü vesilesiyle tüm engelli kardeşlerimizin bu özel günlerini tebrik ediyorum” diye konuştu.

Bu haber 741 kez okundu.
Bağlar - 16:40 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.