27° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Ensarioglu: ‘İnsanlarımız İYİ Parti’yi umut olarak görüyor’

Diyarbakır - 15 Ocak 2021 10:12 A A

İYİ Parti Diyarbakır İl Başkanı Vecdin Ensarioğlu, partisinin yönetim kurulu toplantısında yaptığı değerlendirmede, üye kayıtlarında geçen yıla oranla yüzde 137 artışla 5 bin 730 üye sayısına ulaştıklarının altını çizerek, üye kayıtlarıyla partisinin insanlar tarafından umut olarak görüldüğünü söyledi.

İYİ Parti Diyarbakır İl Yönetim Kurulu, İl Başkanı Vejdin Ensarioğlu başkanlığında toplandı. Partinin 2020 yılında yaptığı çalışmalar değerlendirilen toplantıda konuşan İl Başkanı Ensarioğlu, Partilerinin insanlar tarafından umut olarak görüldüğünü söyledi.

İl teşkilatlarının Diyarbakır’da yaptığı olağanüstü çalışmaların meyvelerini artık almaya başladıklarını ifade eden Ensarioğlu, “Genel Merkezimizin başlattığı üye kayıt seferberliği kapsamında Diyarbakır da 2020 yılında 3020 yeni üye kayıt edilmesiyle, Pandemi tedbirlerine uyularak geçirdiğimiz bir dönemde bile bir önceki yıla göre yüzde 137 artışla 5 bin730 üye sayısına ulaştık. İYİ Parti de iller arasında ikinci olmakla büyük bir başarı gösterdik. Bu başarı Cesurlar hareketinin öncüsü olan başta Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in izlediği politika ve dik duruşunun verdiği güçle ve Partimizin Ortadoğu Politikaları Başkanı Sayın Salim Ensarioğlu’nun bize verdiği büyük desteğin ve tüm il teşkilatımın başarısıdır.  Biz üye kayıt ederken kişinin İYİ Parti’ye istekli ve sevinçle kayıt edildiğini bilincinde olarak kaydoluyorlar” diye konuştu.

“VAATLERLE ÜYE KAYIT ETMEDİK”

Ensarioğlu, Binden fazla üyeyle en çok üyelerinin Bağlar ilçesi olduğunu vurgulayarak, “Yani biz muhalefet partisiyiz ve kimseyi bazı vaatlerle üye kayıt etmedik. Demek ki insanlarımız bizi umut olarak görüyor, toplumun her kesiminden insanlarımız partimize bir teveccüh gösteriyor. Biz gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz ve halkımıza umut olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Bu haber 829 kez okundu.
Diyarbakır - 10:12 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.