Şiddetli yağmur
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Ensarioğlu, Sağlıkçıların anneler gününü kutladı

Diyarbakır - 10 Mayıs 2020 16:01 A A

Memur-Sen İl Temsilcisi ve Sağlık-Sen Şube Başkanı Nurhak Ensarioğlu, Başta sağlık çalışanlarının olmak üzere tüm annelerin anneler gününü kutlayarak, “Bizler için gece gündüz, dinlenmeden çalışan tüm sağlık çalışanlarımızın anneler gününü kutladık. İyi ki varsınız” dedi.

Memur-Sen Diyarbakır İl Temsilcisi ve Sağlık-Sen Şube Başkanı Nurhak Ensarioğlu, başta sağlık çalışanlarının olmak üzere tüm annelerin anneler gününü kutladı.

Başkan Ensarioğlu, yayımladığı kutlama mesajında, Ayakları altına cennet vaat edilen annelerin en yegâne varlık ve yanı sıra insana dünya üzerinde sunulmuş en büyük zenginlik olduğunu ifade etti.

Ensarioğlu, şunları söyledi:

“Bütün annelerimizin Anneler Gününü gönülden tebrik ediyorum. Varlığımızı borçlu olduğumuz, hoşgörü, şefkat ve özveri kaynağımız kıymetli annelerimizin; bu özel günlerini, sevgi ve saygı duygularıyla yoğunlaşarak kutlayacağız. Annelerimiz, bizi millet yapan değerlerin her birimizde hayat bulmasında, yaşatılmasında en çok payı olan, aile ve toplum hayatının temel direğidir. Bu anlamlı günde, kalbimiz; bitmek bilmeyen sabrın, affediciliğin, fedakarlığın, karşılıksız sevgi ve saygının en temiz hali annelerimiz için çarpacaktır. Sevgili Peygamberimiz de, ‘Cennet annelerin ayakları altındadır’ diye buyurarak; annelerin aslında kurtuluşa giden yol olduğunu anlatmıştır. Geçmişten günümüze uzanan bu örgü içerisinde çok rahatlıkla ifade edilebilir ki; bizde anne yurt demektir, vatan demektir.  İşte bu duygu ve düşüncelerle başta Sağlık çalışanlarımızın olmak üzere tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor, başta sağlık çalışanı ve şehit annelerimiz olmak üzere tüm annelerimizin ellerinden hürmetle öpüyor, ahirete göç etmiş olan annelerimize de, Cenab-ı Allah’tan rahmet niyaz ediyorum.”

Bu haber 385 kez okundu.
Diyarbakır - 16:01 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.