28° Açık
  • EURO 6.39
  • DOLAR 5.69

Ensarioğlu’ndan AK Parti Kayapınar İlçe Başkanlığı’na ziyaret

Diyarbakır - 11 Eylül 2018 16:23 A A

AK Parti Diyarbakır eski Milletvekili Galip Ensarioğlu, AK Parti Kayapınar İlçe Başkanlığını ziyaret etti. İlçe Başkanı Servet Can tarafından karşılanan Ensarioğlu, 6 ay sonra yapılması planlanan Yere seçimler öncesi istişarede bulundu.

AK Parti Diyarbakır Eski Milletvekili Galip Ensarioğlu, AK Parti Kayapınar İlçe Başkanlığını ziyaret etti. İlçe Başkanı Servet Can ve yönetim kurulu üyeleri ile Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları tarafından karşılanan Ensarioğlu, parti çalışmaları hakkında istişarede bulundu.

“KAYYUMLAR MEMLEKETİN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRDİ”

Ensarioğlu, AK Parti tarafından Diyarbakır’daki Belediyelerde görevlendirilen Kayyumların son yılların en büyük hizmetini yaptığını ifade ederek, “Diyarbakır son 17 yılda görmediği hizmeti kayyumlar eliyle gördü. Yapılacak hizmetlerin tümü AK Parti Hükümetinin eseridir. Kayyumların elinin değdiği tüm şehirler, ilçeler ve beldelerin çehresi değişti. Bu anlamda Kayapınar Belediyesinin de yaptığı hizmetler ortada. İnsanlarımız hizmetin en güzelini Kayyumlarla gördü. Yaklaşan Yerel seçimler öncesi yapılan bu çalışmaları ev ev dolaşarak, halkımıza duyuracağız. Ve 5 yıl daha yetki isteyeceğiz. Bu konuda Kayapınar İlçe Teşkilatına ve partililere büyük görevler düşüyor. ‘Durmak yok Yola devam’ ilkesi ile hizmetlerimizi sürdüreceğiz” diye konuştu.

Konuşmasının ardından Ensarioğlu, Partililerle hatıra fotoğrafı çektikten sonra İlçe Başkanlığı’ndan ayrıldı.

Bu haber 210 kez okundu.
Diyarbakır - 16:23 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.