28° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Ensarioğlu’ndan Aydın’a hayırlı olsun ziyareti

Diyarbakır - 15 Mart 2021 09:08 A A

AK Parti 24. ve 26. Dönem Diyarbakır Milletvekili ve önceki dönem MKYK üyesi Galip Ensarioğlu, AK Parti İl Başkanı Muhammet Şerif Aydın’ı ziyaret etti.

İl Kadın Kolları Başkanı Müzeyyen Kaya ve Gençlik  Kolları Başkanı Ahmed Mahsum Melikoğlu’nun da hazır bulunduğu ziyarette Ensarioğlu, hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

AK Parti İl Başkanı Muhammed Şerif Aydın da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Ben bu güzel dileklerinizden dolayı teşekkür ediyorum. İnşallah birlikte hayırlı hizmetlerde bulunacağız. Diyarbakır için koşturmaya devam edeceğiz. Elbirliğiyle Diyarbakır’ı 2023 yılına hazırlayacağız. İnşallah hizmet ehli olduk, olmaya devam edeceğiz. AK Parti ve Diyarbakır için bir ve beraber olarak çalışmalara devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Bu haber 1037 kez okundu.
Diyarbakır - 09:08 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.