Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Ensarioğlu’ndan Diş Hastanesi’ne ziyaret

Diyarbakır - 22 Kasım 2021 18:20 A A

Sağlık-Sen Diyarbakır Şube Başkanı Nurhak Ensarioğlu, Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte 22 Kasım Dış Hekimleri Günü münasebetiyle Ağız ve Dış Sağlığı Hastanesi’ni ziyaret etti. Başhekim Dr. Bülent İnceoğlu ve sağlık personelleri ile bir araya gelen Ensarioğlu, sendika olarak fedakar sağlık çalışanlarının yanında olduklarını söyledi.

Gün nedeniyle sağlık personellerine karanfil dağıtan Ensarioğlu, Halkın ağız ve diş sağlığı konusunda bilinçlendirilmesi, ağız ve diş sağlığının korunması, her türlü bakım ve tedavinin gerçekleştirilmesinde fedakarca çalışan tüm diş hekimlerinin ve Ağız Diş Sağlığı çalışanlarının bu önemli gününü kutladıklarını ifade ederek, “Öncelikle sağlık çalışanlarımıza çalışmalarında başarılar dilerim. Bizler Sağlık-Sen Diyarbakır Şubesi olarak her zaman çalışanlarımızın yanında olduk, olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Ziyaret, Ağız ve Dış Sağlığı Hastanesi Başhekimi Dt. Bülent İnceoğlu’na ve Dış Hekimi Şehmuz AYKAL’a plaket takdimi ile son buldu.

Ağız ve Dış Sağlığı Hastanesi Başhekimi Dt. Bülent İnceoğlu da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Sağlık-Sen Şube Başkanı Ensarioğlu’na ve Yönetimine teşekkür etti.

Bu haber 347 kez okundu.
Diyarbakır - 18:20 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.