Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Ensarioğlu’ndan Kaymakam ve Belediye Başkanına ziyaret

Çermik - 5 Haziran 2020 22:12 A A

Memur-Sen Diyarbakır İl Başkanı ve Sağlık-sen Şube Başkanı Nurhak Ensarioğlu, Çermik Kaymakamı Nazlı Demir ve Çermik Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu’nu ziyaret etti. Ziyarette pandemi süreci ve bu süreçte alınan tedbirler ile çalışmalarla ilgili bilgi alışverişinde bulunuldu.

Memur-Sen Diyarbakır İl Başkanı ve Sağlık-Sen Şube Başkanı Nurhak Ensarioğlu, Çermik Kaymakamı Nazlı Demir ve Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu’nu makamlarında ayrı ayrı ziyaret etti.

Ziyarette, pandemi sürecinde sağlık çalışanlarının yaptığı fedakarane çalışmaları, Kaymakamlık ve Belediyenin bu süreçte aldığı tedbirleri hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

Kaymakam Nazlı ve Belediye Başkanı Karamehmetoğlu, Ensarioğluna yaptığı ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirerek teşekkür ettiler.

Bu haber 810 kez okundu.
Çermik - 22:12 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.