23° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Ensarioğlu’ndan, Sağlık çalışanlarına teşekkür ve destek ziyareti

Diyarbakır - 24 Mart 2020 12:39 A A

Diyarbakır’daki sağlık kuruluşlarında görev yapan sağlık çalışanlarına destek ve teşekkür ziyaretinde bulunan Memur-Sen İl Başkanı ve Sağlık-Sen şube Başkanı Nurhak Ensarioğlu, Sağlık çalışanlarına gösterdikleri emek ve azimlerinden dolayı teşekkür etti.

Koronavirüsün Türkiye’de görülmesiyle birlikte Sağlık çalışanlarının canla başla görev yaptığına herkesin şahit olduğunu ifade eden Ensarioğlu, “Sivil Toplum örgütünün asil görevi çalışanlarının yanında olmaktır. Bugünde gerek hastanelerimizde, gerek ASM ve gerekse de 112 Acil servislerde çalışanlarımız virüse karşı canla başla mücadelesini veriyorlar” diye konuştu.

“SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZIN FEDEKARLIĞI ASLA UNUTULMAYACAK”

Memur-Sen İl Başkanı ve Sağlık Sen Şube Başkanı Ensarioğlu, “Biz sağlık çalışanları olarak üzerimize düşeni en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz”  diyerek, Mücadele veriyoruz. Gece gündüz demeden hastanelerdeyiz. Yeri geldiğinde ailemizden bile taviz verebiliyoruz. Neden? Çünkü vatandaşımızın bu virüsten en az zararla kurtulmasını istiyoruz. Sivil toplum örgütü olarak tüm kardeşlerimizin canla başla çalıştığını görüyoruz. Ama başta sağlık çalışanlarının bu fedakarlığını hiçbir zaman unutmayacağız. Cumhurbaşkanımızın, Sağlık Bakanımızın sağlık çalışanlarına yaptığı teşekkürden dolayı bizde onlara teşekkür ediyoruz. Biz inşallah hep birlikte bu virüs ile mücadele edeceğiz” dedi.

VATANDAŞLARA ÇAĞRI: “EVDEN ÇIKMAYIN!”

Vatandaşlara çağrıda bulunan Ensarioğlu, şunları söyledi:

“Halkımızdan bir ricamız var. Allah rızası evden çıkmayın ve bu virüsün yayılmasına sebep olmayın. Bu virüsün yayılmasına sebep kim olursa olsun bu bir vebaldir”

Sait BAYRAM’ın Haberi

Bu haber 842 kez okundu.
Diyarbakır - 12:39 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.