20° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Ergani Belediye Başkan Vekili Öztürk, göreve başladı

Diyarbakır - 26 Mart 2020 13:01 A A

Ergani Belediyesine Belediye Başkan Vekili olarak görevlendirilen Kaymakam Öztük, göreve başladı.

Ergani ilçesinde Kaymakam Abdulselam Öztürk, terör soruşturması kapsamında görevden alınan HDP’li Belediye Başkanı Ahmet Kaya’nın yerine, “belediye başkan vekili” olarak görevine başladı.

Belediyeye giderek birim amirlerinden çalışmalarla ilgili bilgi alan Öztürk, AA muhabirine yaptığı açıklamada, devlet işlerinde devamlılığın esas olduğunu söyledi.

Ergani Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Abdulselam Öztürk, Devlette esas olan kimin yaptığı değil, önemli olan işlerin en iyi şekilde yürütülmesidir. Yeni görevinde elinden gelen tüm çabayı göstereceğiz dedi.

Öztürk, “Bizler halkımız için buradayız. Ergani hemşerilerimize, vatana ve millete hayırlı olsun temennisinde bulunuyorum. Ergani Halkımızın beklentisini karşılamak için çok daha gayret göstereceğiz.” ifadesini kullandı.

Öztürk, terör soruşturması kapsamında İçişleri Bakanlığınca görevinden alınan Belediye Başkanı Kaya’nın yerine, “belediye başkan vekili” olarak görevlendirilmişti.

Ekrem SENVAR’ın Haberi

Bu haber 843 kez okundu.
Diyarbakır - 13:01 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.