16° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Ergani esnafı ve halkı ‘Taş’ı istiyor!

Diyarbakır - 4 Aralık 2018 17:38 A A

2019 yerel seçimleri için AK Parti’den Ergani Belediye Başkanlığına aday aday olan Kenan Taş’ın ismi ön plana çıkıyor. Esnaf ve tüccar bir aileden gelen, çocukluğu, gençliği ve memuriyet hayatı Ergani’de geçen, Ailesi gibi yatırımlarını Ergani’de yapan ve AK Parti’ye gönül bağı ve birlikteliği bulunan Kenan Taş, Erganili vatandaşlardan ve esnaflardan büyük destek görüyor.

Vatandaş, ‘Ergani’yi büyütüp ve geliştirebilecek kişinin Kenan Taş’ düşünüyor ve Yerel Seçimlerde Ergani Belediye Başkanlığında Başkan olarak Taş’ı görmek istiyor.

Yapılan anket ve yoklamalarda ön planda çıkan Ergani Belediye Başkan aday adayı Taş’ın, aday gösterilmesi durumunda AK Parti’nin Ergani’de oy patlaması yaşayacağını ve Ergani’nin AK Partili Belediyeciliği ile tanışacağı öngörülüyor.

“İMKAN VERİLİRSE VEFA BORCUMU ÖDEMEK İSTİYORUM”

Başkan adayı Kenan Taş, halkın kendisini istemesinin gayet doğal olduğunu Ergani’li bir çocuğu olarak ben bu ilçeye vefa borcunun bulunduğunu ifade ederek, “Sokaklarında top koşturduğum, çocukken pazarlarında su sattığım bu ilçe ve ilçe halkına bir hizmet vefa borcum var partim ve Cumhurbaşkanım takdir ederse Rabbimde kısmet ederse bu borcumu ödemek istiyorum.” dedi.

“HEDEFİM, ERGANİ’Yİ AK PARTİ BELEDİYECİLİĞİ İLE BULUŞTURMAK”

Ergani İlçesi’nde görev yaptığı 3 yıl boyunca gençlere yönelik yaptıkları projelerin herkesçe bilindiğinin altını çizen Taş, tek hedefinin Ergani’yi AK Parti belediyeciliğiyle tanıştırmak olduğunu söyledi

“AYRIM GÖZETMEKSİZİN HİZMET EDECEĞİM”

Ergani’nin adına yakışır bir yer haline getireceğini iddia eden Taş, eğitimden sağlığa, çevreden sosyal dokuya kadar birçok konuda kapsamlı ve kalıcı projeleriyle hizmete hazır olduğunu belirtti. Kendisini Ergani sevdalısı olarak sevdalısı olarak tanımlayan Taş, Ergani’deki her mahalleye ve her kesime eşit yakınlıkta olduğunu ve ayrım gözetmeksizin hizmet edeceğini ifade etti.

“HALK BİZE İNANIYOR”

Kenan Taş, Ergani’de hizmete talip olurken hayali söylemlerle değil, ayağı yere basan, kapsamlı ve kalıcı projeleriyle nüfusu 120 bini aşan Ergani İlçesi’ni, ticaret, eğitim ve sosyal alanda ön plana çıkartacağını söyledi. Taş, “Halk bize inanıyor bizde halkımıza inanıyoruz bu iktidar birçok hayali gerçeğe çevirdi. Bende Ergani’de bu hayalin gerçeğe dönmesi için adayım” diye konuştu.

Bu haber 1551 kez okundu.
Diyarbakır - 17:38 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.