36° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Ergünöz, AK Parti Kayapınar İlçe Başkanlığı’na aday oldu

Diyarbakır - 18 Eylül 2020 08:04 A A

Emekli Polis Senai Ergünöz AK Parti Kayapınar İlçe Başkan adayı olduğunu açıklayarak projeleri hakkında açıklamalarda bulundu.

Başvurusunu AK Parti Diyarbakır İl Teşkilatına veren Ergünöz, başkanlık için çalışmalarına başladı. Başvurusu ile ilgili açıklamalarda bulunan Senai Ergünöz, yıllardır AK Parti’ye hizmet ettiğini söyledi.

Ergünöz, “Diyarbakır ilinde 13 yıllık bir süreç içerisinde siz değerli hemşehrilerime gece-gündüz demeden hizmet verdim. Büyük özveri ile fedakarca vermiş olduğum bu hizmeti siyasi olarak vermeye karar verdim. İlçemizin tüm profilini ortaya koyarak, sizlere siyasi alanda nasıl hizmet vereceğimin planlarını yaparak sizlerle olan muhabbetimizin yine dostane bir şekilde yürüyeceğinin inancı ile Adalet ve Kalkınma Partisi Kayapınar İlçe Başkan adayı oldum” dedi.

“BU DAVA İÇİN TUĞLA KOYAN HERKES BAŞIMIZIN TACIDIR”

Kayapınar’a hizmet etmenin kendisi için onur olduğunu belirten Ergünöz, “Bu vesile ile en büyük hazinemiz teşkilatımızın kendi dinamikleridir. Göreve gelmemiz halinde 2001 yılından bu güne, Diyarbakır ilimizin merkez ilçe başkanlıkları, ilçe belediye başkan adayları, meclis üyeliği yapmış ve ilçe yönetim kurulu üyeliği yapmış tüm dava arkadaşlarımızı gezip tekrar partinin içinde onların tecrübelerinden ve birikimlerinden yararlanacağım. Bu dava ve Kayapınar ilçemiz için bir tuğla koyan herkes baş tacımız olacaktır. Dünya da kan, gözyaşı, açlık ve adaletsizlik varken tüm dünya ya ülke olma dersi veren Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın bu gayretini görürken, 19 yıl boyunca verilen mücadele ve emeklerin heba olmaması için onun yolunda ona nefer olmak, yükünü almak, bu yolda siz değerli hemşehrilerimin sorunlarını çözmek üzere Devlet geleneği içerisinde aldığımız terbiye ile yürüterek  mücadelemizi sürdüreceğiz” diye konuştu.

“YEDİDEN YETMİŞE HERKES İÇİN PROJELERİMİZ VAR”

Ergönüz, Yediden yetmişe herkes için ayrı ayrı projeleri de olduğunu ifade ederek, “Gençlerimizden , kadınlarımıza, engelli vatandaşlarımızdan yaşlılarımıza, herkes için sosyal ekonomik ve kültürel anlamda projelerimiz ve ARGE çalışmalarımız olacak, Genel Merkezimizin uygun görmesi halinde göreve gelir gelmez Milletvekillerimizin ve il başkanımızın da desteği ile bu projeleri hayata geçirmeye çalışacağız. Kayapınarımız için gün, tüm olumsuzlukları bir kenara bırakıp, davamız için bir olma günüdür. Bu vesileyle İlçe Başkanı adaylığımızın ilçemize ve teşkilatımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum. Rabbim bu kutlu yolda yar ve yardımcımız olsun” ifadelerini kullandı.

Bu haber 1522 kez okundu.
Diyarbakır - 08:04 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.