11° Kapalı
  • EURO 6.79
  • DOLAR 6.18

Eşbaşkan Mızraklı asfalt çalışmalarını denetledi

Diyarbakır - 10 Ağustos 2019 15:09 A A

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Dr. Selçuk Mızraklı, Kayapınar Belediyesi Eşbaşkanları Keziban Yılmaz, Davut Kesen ile birlikte Jiyan, Baba Tahir ve Dorşin Caddeleri’nin ada içi yollarında yürütülen asfalt çalışmalarını denetledi.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Dr. Selçuk Mızraklı, Kayapınar Belediyesi Eşbaşkanları Keziban Yılmaz, Davut Kesen ve meclis üyeleriyle birlikte Jiyan, Baba Tahir ve Dorşin Caddelerinin ada içi yollarında yürütülen asfalt çalışmalarını inceledi. Yapı Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanı Kasım Yalçın, Mızraklı ve beraberindekilere yürütülen asfalt çalışmalarıyla ilgili bilgi verdi. Asfalt serilen ada içi yolları gezen Mızraklı çalışma yürüten personellere emeklerinden ötürü teşekkür etti. Denetim esnasında, çalışmaların devam ettiği semtte ikamet eden yurttaş ve esnaflar, yol yapımından dolayı Mızraklı’ya teşekkür ederek bundan sonraki çalışmalarda başarılar dilediler.

Asfaltlama çalışmalarının yapıldığı sokaklarda birçok eğitim kurumunun hizmet verdiğine dikkat çeken Mızraklı, bu sebeple yolların yoğun şekilde kullanıldığını, asfaltlama çalışmalarının tamamlanmasının ardından yollara uyarı levhaları ve araç yavaşlatıcı kasislerin yerleştirilmesini istedi.

Jiyan, Baba Tahir ve Dorşin Caddeleri’nin ada içi yollarında bir hafta önce başlayan asfaltlama çalışmaları bugün itibariyle tamamlanacak.

Bu haber 716 kez okundu.
Diyarbakır - 15:09 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.