23° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

Eşbaşkan Mızraklı’dan Saadet ve CHP’ye ziyaret

Bağlar - 5 Haziran 2019 17:49 A A

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Dr. Selçuk Mızraklı, SP ve CHP il başkanlıklarını ziyaret ederek partilerin il yöneticileri ile bayramlaştı.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Dr. Selçuk Mızraklı, Ramazan Bayramı münasebetiyle Saadet Partisi (SP) ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) il başkanlıklarını ziyaret etti. Partilerin il yöneticileri tarafından karşılanan Mızraklı, bayramlarını kutladı.

SP ve CHP il yöneticileri ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek Mızraklı’ya teşekkür ettiler.

Ziyaretlerde konuşan Mızraklı, “İnsan her zaman bu kardeşliğin sıcaklığını, gücünü, dayanışmasını hissetmek ister. Aynı kentte yaşayanlar değil aynı kaygıyı duyanların aynı umudu hissedenlerin bir araya gelmesi gibi değerlendiriyoruz. Bu kentte birlikte yaşayanlar, birlikte yürütme sürecinde de karar tesis edenler olsun diyoruz. Belediyelerde şuan da Halkların Demokratik Partisi adayları bulunuyor gibi gözükse bile, bu kentte bütün aktörlerin söz ve karar sahibi olabileceği en geniş anlamda demokrasinin yaşanması hepimizin talebi ve beklentisidir. Bayram günündeki bu buluşmalarımız da bu gücün bu enerjinin bu beraber biriktirmenin ve beraber yeri geldiğinde itiraz etmenin yeri geldiğinde kararlaşmanın yeni örneği olsun” dedi.

Kaynak: Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Basın Bürosu

Bu haber 914 kez okundu.
Bağlar - 17:49 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.