Parçalı bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

ESDENİZ firmasından okullara temizlik ürünü desteği

Bağlar - 20 Eylül 2020 16:20 A A

Diyarbakır’daki okullara ESDENİZ Firması tarafından temizlik malzemesi desteği verildi.

Diyarbakır’ın yeni temizlik ürünleri firması olan ESDENİZ Firması, sosyal sorumluluk projesi kapsamında Diyarbakır’ın merkez Kayapınar ve Yenişehir İlçesindeki bazı okullara kendi markası olan ESSA 100 koli temizlik malzemesi yardımı yaptı.

ESDENİZ Firma yetkilisi Esra Arslan tarafından Çamaşır suyu, yüzey temizleyici, el dezenfektanı ve el sabunundan oluşan temizlik malzemeleri okullara teslim edilirken, okul yöneticileri de destekten dolayı Arslan’a teşekkür etti.

ESSSA TEMİZLİK ÜRÜNLERİ İLE TEMİZLİK SEKTÖRÜNDEYİZ

ESDENİZ Firması yetkilisi Kimya Mühendisi Esra Arslan, Yaklaşık 1 yıldan buyana kendi üretimi olan ESSA Temizlik Endüstriyel temizlik ürünleri ile Diyarbakır’a temizlik sektöründe hizmet verdiklerinin altını çizerek, “Tamamı kendi üretimimiz olan Deterjan, çamaşır suları,  yüzey temizleyiciler, el köpüğü ve kireç sökücüleri gibi ürünler Diyarbakır ve Bölge’deki birçok il ve ilçelerdeki kurumlara ve özel sektöre veriyoruz. Diyarbakır’ın yerel firması olan ESDENİZ Firması olarak sosyal sorumluluk projeleri kapsamında zaman zaman bu tür desteklerde bulunuyoruz. 2020-2021 eğitim ve öğretim sezonunun başlamasıyla nedeniyle durumu iyi olmayan okullarımıza malzeme desteğinde bulunalım istedik. İlgili kurumlarla yaptığımız görüşmeler neticesinde belirlenen okullara destek verdik. Vermeye de devam edeceğiz. Sosyal mesafe, maske ve hijyen kurallarına dikkat edelim” diye konuştu.

Bu haber 614 kez okundu.
Bağlar - 16:20 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.