Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Eski Bakan Eker, ilçe ziyaretlerine devam etti

Diyarbakır - 5 Mart 2021 17:17 A A

Gıda, Tarım Eski Bakanı ve AK Parti Diyarbakır Milletvekili Mehdi Eker’in İlçe ziyaretleri sürüyor. Eker, Hazro’da yüzlerce partili tarafından karşılandı.

Geçtiğimiz haftalarda kongreye giden AK Parti Diyarbakır İl teşkilatı eski Bakan Mehdi Eker başkanlığındaki heyetle ilçelere çıkarma yapmaya devam ediyor. Bugün kente gelen Bakan Eker, milletvekilleri Ebubekir Bal, Oya Eronat ve Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu ile birlikte AK Parti İl binasına geçerek Başkan Muhammed Şerif Aydın ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Eker ve beraberindeki heyet daha sonra Hazro’ya geçti. Vatandaşlar bir süre sohbet eden Bakan Eker ardından İlçe binasına giderek partililerle bir araya geldi.

“İNANDIĞIMIZ YOLDA HEP BİRLİKTE YÜRÜYECEĞİZ”

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Eker, “Kongremizin ardından sahadaki çalışmalarımıza, kutlu yürüyüşümüzün kahramanı teşkilat mensuplarımızla devam ediyoruz. Diyarbakır İl teşkilatımızda yol arkadaşlarımızla beraberiz. AK Kadrolarımızla durmadan, yılmadan, yorulmadan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde inandığımız yolda hep birlikte yürüyeceğiz” dedi.

Eski Bakan Eker, daha sonra beraberindekilerle birlikte Silvan’a ilçesine gitti.

Bakan Eker geçtiğimiz hafta Eğil, Dicle, Ergani ve Çermik İlçelerini ziyaret ederek partililerle bir araya gelmişti.

Bu haber 1280 kez okundu.
Diyarbakır - 17:17 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.